Kurumsal

1992 yılında kurulmuş olan Elif İnşaat, sektöründe başarılı projelere imza atmıştır. Yenilikçi anlayışı, deneyimi, anahtar teslimi işlerle köklü geçmişinden güç alarak yoluna devam etmektedir.

Müşteri odaklı çözüm arayışı, kaliteli hizmet anlayışı, zamanında teslim ve memnuniyet ana ilkemizdir.

Özellikle İstanbul’un Avrupa yakasında İnşaat sektörünün farklı alanlarında başlangıçtan günümüze yaklaşık 1.000.000 m² inşaat yapımını gerçekleştirmiştir. Bunlar, 1600 adet konut, 2 adet eğitim kurumu, cami, beş yıldızlı otel ve çeşitli bölgelerde fabrika, iş merkezi ve alışveriş merkezleridir. Çeşitli projelerin yapımını üstlenerek başarı grafiğimizi her geçen gün yükseltmekteyiz.

Elif İnşaat sahip olduğu teknik ekipmanlar, güvene dayalı tecrübeli kadromuz, şeffaf, dürüst, iş güvenliği ve personel sağlığı kalite anlayışımızın temeini oluşturur. Kaynaklarımızın en etkin ve verimli bir biçimde kullanılması, performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkararak gelişmesini sürdürmektedir.

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, Elif İnşaat Çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak.

Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.
G-F5BL88VQDD